KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197111
nr 1619 7111
Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:35:44
10/5 17:57:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor